fbpx

Rooster

Nu je weet wanneer welke activiteit plaatsvind, kun je er meer over te weten komen of je kunt deze les reserveren. Klik op een activiteit naar wens en er opent een pop-up met korte beschrijving en de meer informatie en direct reserveren mogelijkheid.

Maandag

Therapeutisch zwemmen

09:00 – 09:45

Therapeutisch zwemmen

09:45 – 10:30

Banenzwemmen

12:30 – 13:30

MBVO

13:30 – 14:15

MBVO

14:15 – 15:00

Club step

19:00 – 20:00

Club Power

19:00 – 20:00

Banenzwemmen

19:30 – 20:30

Aquarobics

20:00 – 20:45

xCore

20:00 – 21:00

Boxing

20:30 – 21:00

Aquajoggen

21:15 – 22:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Dinsdag

Banenzwemmen

07:00 – 08:30

Aquajoggen

08:45 – 09:30

Spinning

09:00 – 10:00

Baby-, peuter- & kleuterzwemmen (0-1 jaar)

09:45 – 10:15

HiiT Barbell

10:00 – 10:30

Baby-, peuter- & kleuterzwemmen (1-2 jaar)

10:20 – 10:50

Booty

10:30 – 11:00

Baby-, peuter- & kleuterzwemmen (2-4 jaar)

10:55 – 11:25

Banenzwemmen

12:30 – 13:30

Opgieting sauna

13:15 – 13:45

MBVO

14:00 – 14:45

MBVO

14:45 – 15:30

HiiT Barbell

18:45 – 19:15

Bootcamp

19:00 – 20:00

Club Power

19:00 – 20:00

Banenzwemmen

19:30 – 20:30

Club Yoga

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Woensdag

Club Yoga

08:30 – 09:30

Banenzwemmen

09:00 – 10:00

Baby-, peuter- & kleuterzwemmen (0-1 jaar)

09:45 – 10:15

Baby-, peuter- & kleuterzwemmen (1-2 jaar)

10:20 – 10:50

Spinning

10:30 – 11:30

Baby-, peuter- & kleuterzwemmen (2-4 jaar)

10:55 – 11:25

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:30

Banenzwemmen

12:30 – 13:30

Recreatief zwemmen

14:00 – 18:00

Xcore

19:00 – 20:00

Spinning

19:00 – 20:00

Banenzwemmen

19:30 – 20:30

Booty & Core

20:00 – 21:00

Zumba

20:00 – 21:00

Boxing

20:30 – 21:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Donderdag

Banenzwemmen

07:00 – 08:30

Banenzwemmen

12:30 – 13:30

Aquarobics

13:45 – 14:30

MBVO

14:30 – 15:15

HiiT Energize

19:00 – 20:00

Club Power

19:00 – 20:00

Aquarobics

19:00 – 19:45

Banenzwemmen

19:30 – 20:30

Club Yoga

20:00 – 21:00

Spinning

20:00 – 21:00

Vrijdag

Zumba

09:00 – 10:00

Booty & Core

10:00 – 11:00

Banenzwemmen

12:30 – 13:30

MBVO

14:00 – 14:45

Recreatief zwemmen

15:00 – 20:00

Zaterdag

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:15

Recreatief zwemmen

12:00 – 16:00

Zondag

Spinning

09:00 – 10:00

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:15

Recreatief zwemmen

11:00 – 15:00