fbpx

Zomervakantie rooster

Wat leuk dat je de activiteiten op zoekt tijdens de vakantie! We hebben per week ons zomeraanbod op een rij gezet. Klik op een activiteit en reserveer je plek.

Belangrijk: Het reserveren van lessen tijdens de vakantie kan uitsluitend 7 dagen voorafgaand van desbetreffende les. Het reserveren voor het zwemaanbod is pas mogelijk vanaf 1 juli.

Week 1

8 juli tot en met 14 juli

Maandag

8 juli

Therapeutisch zwemmen (ondiep)

09:30 – 10:15

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

11:00 – 12:00

Beweeggroep

13:00 – 14:00

WOD

16:00 – 17:00

Club Power

19:00 – 20:00

Boxing

19:30 – 20:00

AquaPower

19:30 – 20:15

AquaPower

19:30 – 20:30

Hatha yoga

20:00 – 21:00

xCore

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Dinsdag

9 juli

MBVO (REC. Bad)

09:30 – 10:15

Beweeggroep Bad

09:30 – 10:15

Club Power

10:00 – 11:00

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

14:00 – 15:00

Aquarobics

19:00 – 19:45

Club Power

19:00 – 20:00

Bootcamp

19:00 – 20:00

WOD (Fitness)

20:00 – 21:00

Club Yoga

20:00 – 21:00

Woensdag

10 juli

Club Yoga

08:30 – 09:30

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:15

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

WOD (Fitness)

19:00 – 20:00

Xcore

19:00 – 20:00

Zumba

20:00 – 21:00

Booty & Core

20:00 – 21:00

Boxing

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Donderdag

11 juli

WOD (Fitness)

9:00 – 10:00

MBVO

09:30 – 10:15

Beweeggroep

10:00 – 11:00

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

14:00 – 15:00

Aquarobics

19:00 – 19:45

Club Yoga

19:00 – 20:00

Beweeggroep

19:00 – 20:00

Zumba

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

20:15 – 20:45

Vrijdag

12 juli

Therapeutisch zwemmen (ondiep)

09:00 – 09:45

Zumba

09:00 – 10:00

Booty & Core

10:00 – 11:00

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

13:30 – 14:30

Zaterdag

13 juli

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:15

Recreatief zwemmen

10:30 – 16:00

Zondag

14 juli

Recreatief zwemmen

10:30 – 16:00

Week 2

15 juli tot en met 21 juli

Maandag

15 juli

Therapeutisch zwemmen (ondiep)

09:30 – 10:15

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

11:00 – 12:00

Beweeggroep

13:00 – 14:00

WOD

16:00 – 17:00

Club Power

19:00 – 20:00

Spinning

19:00 – 20:00

Boxing

19:30 – 20:00

Banenzwemmen

19:30 – 20:30

AquaPower

19:30 – 20:15

AquaPower

19:30 – 20:30

xCore

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Dinsdag

16 juli

Spinning

09:00 – 09:45

MBVO (REC. Bad)

09:30 – 10:15

Beweeggroep Bad

09:30 – 10:15

Club Power

10:00 – 11:00

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

14:00 – 15:00

Aquarobics

19:00 – 19:45

Club Power

19:00 – 20:00

Bootcamp

19:00 – 20:00

WOD

20:00 – 21:00

Club Yoga

20:00 – 21:00

Banenzwemmen

20:00 – 21:00

Woensdag

17 juli

Club Yoga

08:30 – 09:30

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:30

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Spinning

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

WOD

19:00 – 20:00

Spinning

19:00 – 20:00

Xcore

19:00 – 20:00

Banenzwemmen

19:30 – 20:30

Zumba

20:00 – 21:00

Booty & Core

20:00 – 21:00

Boxing

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Donderdag

18 juli

WOD

09:00 – 10:00

MBVO

09:30 – 10:15

Beweeggroep

10:00 – 11:00

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

14:00 – 15:00

Aquarobics

19:00 – 19:45

Club Yoga

19:00 – 20:00

Club Power

19:00 – 20:00

Banenzwemmen

20:00 – 21:00

Zumba

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

20:15 – 20:45

Spinning

20:00 – 21:00

Vrijdag

19 juli

Therapeutisch zwemmen (ondiep)

09:00 – 09:45

Zumba

09:00 – 10:00

Beweeggroep (bad)

09:30 – 10:30

Booty & Core

10:00 – 11:00

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

13:30 – 14:30

Zaterdag

20 juli

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:15

Recreatief zwemmen

10:30 – 16:00

Zondag

21 juli

Spinning

09:00 – 10:00

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:15

Recreatief zwemmen

10:30 – 16:00

Week 3

22 juli tot en met 28 juli

Maandag

22 juli

Therapeutisch zwemmen (ondiep)

09:30 – 10:15

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

11:00 – 12:00

Beweeggroep

13:00 – 14:00

WOD

16:00 – 17:00

Club Step

19:00 – 19:45

Club Power

19:00 – 20:00

Spinning

19:00 – 20:00

Boxing

19:30 – 20:00

AquaPower

19:30 – 20:15

Banenzwemmen

19:30 – 20:30

AquaPower

19:30 – 20:30

xCore

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Dinsdag

23 juli

Spinning

09:00 – 09:45

MBVO (REC. Bad)

09:30 – 10:15

Club Power

10:00 – 11:00

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

14:00 – 15:00

Aquarobics

19:00 – 19:45

Club Power

19:00 – 20:00

Bootcamp

19:00 – 20:00

WOD

20:00 – 21:00

Club Yoga

20:00 – 21:00

Banenzwemmen

20:00 – 21:00

Woensdag

24​ juli

Club Yoga

08:30 – 09:30

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:30

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Spinning

11:00 – 12:00

WOD

19:00 – 20:00

Spinning

19:00 – 20:00

Xcore

19:00 – 20:00

Banenzwemmen

19:30 – 20:30

Zumba

20:00 – 21:00

Booty & Core

20:00 – 21:00

Boxing

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

21:15 – 21:45

Donderdag

25 juli

WOD

09:00 – 10:00

MBVO

09:30 – 10:15

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

14:00 – 15:00

Aquarobics

19:00 – 19:45

Club Yoga

19:00 – 20:00

Club Power

19:30 – 20:30

Banenzwemmen

20:00 – 21:00

Zumba

20:00 – 21:00

Spinning

20:00 – 21:00

Opgieting sauna

20:15 – 20:45

Vrijdag

26 juli

Therapeutisch zwemmen (ondiep)

09:00 – 09:45

Zumba

09:00 – 10:00

Beweeggroep (bad)

09:30 – 10:30

Booty & Core

10:00 – 11:00

Banenzwemmen

10:30 – 11:30

Recreatief zwemmen

10:30 – 17:30

Beweeggroep

13:30 – 14:30

Zaterdag

27 juli

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:15

Recreatief zwemmen

10:30 – 16:00

Zondag

28 juli

Spinning

09:00 – 10:00

Yin Yoga

10:00 – 11:00

HiiT

09:30 – 10:00

ABS

10:00 – 10:15

Recreatief zwemmen

10:30 – 16:00